АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР DEWALT DCH273P2T-QW 18 V, 2.10 J, SDS PLUS, КУФАР
Код: 237601
В наличност
Кратко описание
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 0-1100
- СИЛА НА УДАРА : 2.10 J
- МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН : 24 мм
- КУФАР
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от18.35 €
/
35.89лв.
Лихва, такси и ГПР

10х48.57€
/
10х94.99лв.
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ | DCH273P2T-QW |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1100 |
| СИЛА НА УДАРА | 2.10 J |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 16 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 24 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS PLUS |
| КУФАР | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | DEWALT XR |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048559994 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














