АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР DEWALT DCH273P2T-QW 18 V, 2.10 J, SDS PLUS, TOOL CASE
Code: 237601
In stock
Short Description
- IDLE SPEED 1/min : 0-1100
- IMPACT POWER : 2.10 J
- DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 24 мм
- TOOL CASE
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from18.35 €
/
35.89лв.
Interest, fees and APR

10х48.57€
/
10х94.99лв.
| Brand | DEWALT |
| MODEL | DCH273P2T-QW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min | 0-1100 |
| IMPACT POWER | 2.10 J |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 16 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 24 мм |
| TOOL HOLDER | SDS PLUS |
| TOOL CASE | Yes |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | DEWALT XR |
| VOLTAGE | 18 V |
| PRODUCT WEIGHT | 2.500 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048559994 |
No documents were found for this product

English 














