АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ПЕРФОРАТОР DAEWOO DALRHBL20-45 20 V, 4.50 J, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО, КУФАР
Код: 233277
DAEWOO АКУМ.БЕЗЧ.ПЕРФОРАТОР 4.5J 20VSOLO
В наличност
Кратко описание
  • ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 0-800
  • СИЛА НА УДАРА : 4.50 J
  • МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН : 26 мм
  • КУФАР
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от3.09
/
6.04лв.
Количество
Иновативен дизайн и мощност
Гъвкавост и удобство
Гъвкавостта е в основата на дизайна на DAEWOO DALRHBL20-45. Той може да се похвали с максимален капацитет на пробиване от 13 мм в стомана, 30 мм в дърво и 26 мм в бетон, което демонстрира способността му да се справя с различни задачи с прецизност и мощност. DAEWOO не са направили компромис с издръжливостта и комфорта на потребителя с този модел. Издръжливият безчетков мотор е проектиран за дълготрайност и постоянна производителност, дори в най-предизвикателните среди.
Издръжливост и комфорт на потребителя
МаркаDAEWOO
МОДЕЛ
DALRHBL20-45
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
АКУМУЛАТОРНО
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
СИЛА НА УДАРА
4.50 J
УДАРИ В МИНУТА
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО
30 мм
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ
13 мм
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН
26 мм
КУФАР
Да
ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ
Не
СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ
DAEWOO UNI BAT
НАПРЕЖЕНИЕ
20 V