АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ПЕРФОРАТОР DAEWOO DALRHBL20-45 20 V, 4.50 J, WITHOUT BATTERY AND CHARGER, TOOL CASE
Code: 233277
DAEWOO АКУМ.БЕЗЧ.ПЕРФОРАТОР 4.5J 20VSOLO
In stock
Short Description
  • IDLE SPEED 1/min : 0-800
  • IMPACT POWER : 4.50 J
  • DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 26 мм
  • TOOL CASE
  • VOLTAGE : 20 V
Free delivery
See credit plans
from3.09
/
6.04лв.
Price:  81.80 / 159.99 лв.
Quantity
Иновативен дизайн и мощност
Гъвкавост и удобство
Гъвкавостта е в основата на дизайна на DAEWOO DALRHBL20-45. Той може да се похвали с максимален капацитет на пробиване от 13 мм в стомана, 30 мм в дърво и 26 мм в бетон, което демонстрира способността му да се справя с различни задачи с прецизност и мощност. DAEWOO не са направили компромис с издръжливостта и комфорта на потребителя с този модел. Издръжливият безчетков мотор е проектиран за дълготрайност и постоянна производителност, дори в най-предизвикателните среди.
Издръжливост и комфорт на потребителя
BrandDAEWOO
MODEL
DALRHBL20-45
POWER SUPPLY TYPE
BATTERY
IDLE SPEED 1/min
0-800
IMPACT POWER
4.50 J
IMPACT RATE
4300
DRILLING CAPACITY IN WOOD
30 мм
DRILLING CAPACITY IN METAL
13 мм
DRILLING CAPACITY IN CONCRETE
26 мм
TOOL CASE
Yes
BATTERY INCLUDED
No
COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES
DAEWOO UNI BAT
VOLTAGE
20 V