ПЕНДЕЛ GU10 35W ЧЕРЕН RABALUX NASIS
Код: 233741




Офертата е валидна от 20.04.2026 до 27.04.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : NASIS
- ЦОКЪЛ : GU10
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
Цена: 23.51 €18.49 € / 36.16 лв.
Спести: 21 %
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | NASIS |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ВИСОЧИНА | 150.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 6.0 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 0.250 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КРУШКИ 1XMAX 3W,НЕ СА ВКЛЮЧЕНИ |
| EAN | 5996595722500 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













