ПЕНДЕЛ GU10 35W ЧЕРЕН RABALUX NASIS
Code: 233741




The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- MODEL : NASIS
- SOCKET : GU10
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
Price: 23.51 €18.49 € / 36.16 лв.
Save: 21 %
| Brand | RABALUX |
| MODEL | NASIS |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| HEIGHT | 150.00 см |
| DIAMETER SM | 6.0 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 0.250 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | КРУШКИ 1XMAX 3W,НЕ СА ВКЛЮЧЕНИ |
| EAN | 5996595722500 |
No documents were found for this product

English 













