ПЕНДЕЛ E27 ТРОЙКА ЧЕРНО/ДЪРВО Ф62СМ EGLO BASILDON
Код: 133661
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : BASILDON
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
Купи на изплащане
от5.79 €
/
11.32лв.
Лихва, такси и ГПР

10х15.33€
/
10х29.98лв.
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | BASILDON |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА И ДЪРВО |
| ВИСОЧИНА | 130.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 61.5 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 2.190 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A+ E |
| EAN | 9002759434632 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











