ПЕНДЕЛ E27 ТРОЙКА ЧЕРНО/ДЪРВО Ф62СМ EGLO BASILDON
Code: 133661
In stock
Short Description
- MODEL : BASILDON
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
See credit plans
from5.79 €
/
11.32лв.
Interest, fees and APR

10х15.33€
/
10х29.98лв.
| Brand | EGLO |
| MODEL | BASILDON |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | СТОМАНА И ДЪРВО |
| HEIGHT | 130.00 см |
| DIAMETER SM | 61.5 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 2.190 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A+ E |
| EAN | 9002759434632 |
No documents were found for this product

English 











