ПЕНДЕЛ E27 ЧЕРЕН EGLO CHISLE
Код: 230904





Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : CHISLE
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | CHISLE |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ВИСОЧИНА | 110.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 16.5 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКА В КОМПЛЕКТА,MAX 40W |
| EAN | 9002759435271 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














