ПЕНДЕЛ E27 ЧЕРЕН EGLO CHISLE
Code: 230904





The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : CHISLE
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | EGLO |
| MODEL | CHISLE |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| HEIGHT | 110.00 см |
| DIAMETER SM | 16.5 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКА В КОМПЛЕКТА,MAX 40W |
| EAN | 9002759435271 |
No documents were found for this product

English 














