ПЕНДЕЛ 3XE27 ЧЕРЕН LIGHTSTYLE ТРЕВИЗО
Код: 237671
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ТРЕВИЗО
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОДЕЛ | ТРЕВИЗО |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| ДЪЛЖИНА | 54.00 см |
| ШИРИНА | 15.00 см |
| ВИСОЧИНА | 80.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800137146025 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












