ПЕНДЕЛ 3XE27 ЧЕРЕН LIGHTSTYLE ТРЕВИЗО
Code: 237671
In stock
Short Description
- MODEL : ТРЕВИЗО
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | LIGHTSTYLE |
| MODEL | ТРЕВИЗО |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| LENGTH | 54.00 см |
| WIDTH | 15.00 см |
| HEIGHT | 80.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800137146025 |
No documents were found for this product

English 












