ПЕНДЕЛ 3ХЕ27 EGLO AMADORA
Код: 433603
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : AMADORA
- МОЩНОСТ W : 180.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 20 LM
- ЦВЯТ : НИКЕЛ
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | AMADORA |
| МОЩНОСТ W | 180.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 20 LM |
| МАТЕРИАЛ | стомана,стъкло с принт |
| ДЪЛЖИНА | 110.00 см |
| ШИРИНА | 72.00 см |
| ВИСОЧИНА | 10.50 см |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| ТЕГЛО | 2.966 kg |
| EAN | 9002759900489 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













