ПЕНДЕЛ 3ХЕ27 EGLO AMADORA
Code: 433603
In stock
Short Description
- MODEL : AMADORA
- MAXPOWER-W : 180.0 W
- SOCKET : E27
- POWER OF ILLUMINATION : 20 LM
- COLOUR : НИКЕЛ
Shipping:
| Brand | EGLO |
| MODEL | AMADORA |
| MAXPOWER-W | 180.0 W |
| SOCKET | E27 |
| POWER OF ILLUMINATION | 20 LM |
| MATERIAL | стомана,стъкло с принт |
| LENGTH | 110.00 см |
| WIDTH | 72.00 см |
| HEIGHT | 10.50 см |
| COLOUR | НИКЕЛ |
| WEIGHT | 2.966 kg |
| EAN | 9002759900489 |
No documents were found for this product

English 













