ПЕНДЕЛ 1ХЕ27 БЯЛ EGLO PINTO
Код: 458110
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : PINTO
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 20 LM
- ЦВЯТ : ХРОМ
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | PINTO |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 20 LM |
| МАТЕРИАЛ | стомана, стъкло, стъкло опал |
| ДЪЛЖИНА | 110.00 см |
| ШИРИНА | 11.00 см |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| ТЕГЛО | 1.468 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759898328 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














