ПЕНДЕЛ 1ХЕ27 БЯЛ EGLO PINTO
Code: 458110
In stock
Short Description
- MODEL : PINTO
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- POWER OF ILLUMINATION : 20 LM
- COLOUR : ХРОМ
Shipping:
| Brand | EGLO |
| MODEL | PINTO |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| POWER OF ILLUMINATION | 20 LM |
| MATERIAL | стомана, стъкло, стъкло опал |
| LENGTH | 110.00 см |
| WIDTH | 11.00 см |
| COLOUR | ХРОМ |
| WEIGHT | 1.468 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759898328 |
No documents were found for this product

English 














