LED ПЕНДЕЛ 38W 3000-4000-6000K 2152LM ЗЛАТО VIVALUX OMICRON
Код: 231333




Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : OMICRON
- МОЩНОСТ W : 38.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 2152 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЗЛАТО
Доставка:
Цена: 78.99 €62.99 € / 123.20 лв.
Спести: 20 %
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | OMICRON |
| МОЩНОСТ W | 38.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2152 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ВИСОЧИНА | 120.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 55.0 см |
| ЦВЯТ | ЗЛАТО |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОМЯНА НА ЦВЕТНАТА ТЕМПЕРАТУР |
| EAN | 3800234852829 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













