LED ПЕНДЕЛ 38W 3000-4000-6000K 2152LM ЗЛАТО VIVALUX OMICRON
Code: 231333




The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : OMICRON
- MAXPOWER-W : 38.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 2152 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЗЛАТО
Shipping:
Price: 78.99 €62.99 € / 123.20 лв.
Save: 20 %
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | OMICRON |
| MAXPOWER-W | 38.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 2152 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| HEIGHT | 120.00 см |
| DIAMETER SM | 55.0 см |
| COLOUR | ЗЛАТО |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОМЯНА НА ЦВЕТНАТА ТЕМПЕРАТУР |
| EAN | 3800234852829 |
No documents were found for this product

English 













