ПЕЧКА MERSO ЧУДО
- Емайлирана отвън
- Топлина мощност - 6.44kW
- Топлинен капацитет - 45m2
- Диаметър на кюнеца - Ф130
- Гориво - на дърва и въглища
- Размери(д/ш/в)-54/40/71 см.
- Тегло:22 кг.
- Чугунена горна плоча
- Предна вентилация

Български 









- Емайлирана отвън
- Топлина мощност - 6.44kW
- Топлинен капацитет - 45m2
- Диаметър на кюнеца - Ф130
- Гориво - на дърва и въглища
- Размери(д/ш/в)-54/40/71 см.
- Тегло:22 кг.
- Чугунена горна плоча
- Предна вентилация
| Марка | MERSO |
| МОДЕЛ | ЧУДО |
| ТИП ПЕЧКА | ПЕЧКИ |
| МОЩНОСТ-KW | 6.44 KW |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 71x40x54cm |
| ТЕГЛО | 22.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 22.000 kg |
| EAN | 3800225823630 |
