ГОТВАРСКА ПЕЧКА PROMETEY ПРАКТИК ЛУКС
Код: 119026
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от14.65 €
/
28.65лв.
Лихва, такси и ГПР

10х38.79€
/
10х75.87лв.
| Марка | PROMETEY |
| МОДЕЛ | ПРАКТИК ЛУКС |
| ТИП ПЕЧКА | ПЕЧКИ |
| ДИМООТВОД | 120-130 MM |
| МОЩНОСТ-KW | 11.00 KW |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 83x93x53 cm |
| ТЕГЛО | 83.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФУРНА:20X45X46.5CM, ДЕСЕН ДИМО |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 83.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800501195116 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























