ГОТВАРСКА ПЕЧКА PROMETEY ПРАКТИК ЛУКС
Code: 119026
In stock
Shipping:
See credit plans
from14.65 €
/
28.65лв.
Interest, fees and APR

10х38.79€
/
10х75.87лв.
| Brand | PROMETEY |
| MODEL | ПРАКТИК ЛУКС |
| STOVE TYPE | STOVE |
| SMOKE OUTLET | 120-130 MM |
| MAX POWER | 11.00 KW |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 83x93x53 cm |
| WEIGHT | 83.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФУРНА:20X45X46.5CM, ДЕСЕН ДИМО |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 83.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800501195116 |
No documents were found for this product

English 




























