ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL NOVELLA ДЪБ ГРИЙНЛАНД 5236, 8.00 мм, 31/AC3
Код: 171147
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 31/AC3
- ДЕКОР : 5236
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Цена М2:
6.69 € 13.08 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.22 М2):
14.85 € 29.04 лв. | Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | NOVELLA ДЪБ ГРИЙНЛАНД |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 31/AC3 |
| ДЕКОР | 5236 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | СВЕТЛА |
| КЛИК СИСТЕМА | TWIN CLIC |
| ДЪЛЖИНА | 1285.00 мм |
| ШИРИНА | 192.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Не |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ТУРЦИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.2200 |
| EAN | 8680734031062 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













