ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL NOVELLA ДЪБ ГРИЙНЛАНД 5236, 8.00 мм, 31/AC3
Code: 171147
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- CLASS OF USAGE : 31/AC3
- DECOR : 5236
- THICKNESS : 8.00 мм
Price М2:
6.69 € 13.08 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.22 М2):
14.85 € 29.04 лв. | Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | NOVELLA ДЪБ ГРИЙНЛАНД |
| CLASS OF USAGE | 31/AC3 |
| DECOR | 5236 |
| COLOUR | СВЕТЛА |
| CLICK SYSTEM | TWIN CLIC |
| LENGTH | 1285.00 мм |
| WIDTH | 192.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | No |
| COUNTRY OF ORIGIN | ТУРЦИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.2200 |
| EAN | 8680734031062 |
No documents were found for this product

English 













