ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL MORE EФИРЕН ДЪБ K669, 10.00 мм, 33/AC5, ФАСКА
Код: 228165
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 33/AC5
- ДЕКОР : K669
- ДЕБЕЛИНА : 10.00 мм
Доставка:
Цена М2:
12.69 € 24.82 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.76 М2):
22.33 € 43.67 лв. | Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | MORE EФИРЕН ДЪБ |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 33/AC5 |
| ДЕКОР | K669 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | СВЕТЛА |
| КЛИК СИСТЕМА | 1CLIC2GO PURE + |
| ДЪЛЖИНА | 1288.00 мм |
| ШИРИНА | 195.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.7600 |
| EAN | 4042456915817 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











