ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL MORE EФИРЕН ДЪБ K669, 10.00 мм, 33/AC5, WOODVISION
Code: 228165
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 33/AC5
- DECOR : K669
- THICKNESS : 10.00 мм
Shipping:
Price М2:
12.69 € 24.82 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.76 М2):
22.33 € 43.67 лв. | Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | MORE EФИРЕН ДЪБ |
| CLASS OF USAGE | 33/AC5 |
| DECOR | K669 |
| COLOUR | СВЕТЛА |
| CLICK SYSTEM | 1CLIC2GO PURE + |
| LENGTH | 1288.00 мм |
| WIDTH | 195.00 мм |
| THICKNESS | 10.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.7600 |
| EAN | 4042456915817 |
No documents were found for this product

English 











