ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL MORE АЙС ФЛОУ К385, 8.00 мм, 32/AC4, ФАСКА
Код: 228160
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC4
- ДЕКОР : К385
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
11.29 € 22.08 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.32 М2):
26.19 € 51.22 лв. | Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | MORE АЙС ФЛОУ |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC4 |
| ДЕКОР | К385 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НЕСТАНДАРТНА |
| КЛИК СИСТЕМА | 1CLIC2GO PURE + |
| ДЪЛЖИНА | 638.00 мм |
| ШИРИНА | 330.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.3200 |
| EAN | 4042456001442 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















