ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL MORE АЙС ФЛОУ К385, 8.00 мм, 32/AC4, WOODVISION
Code: 228160
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : К385
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
11.29 € 22.08 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.32 М2):
26.19 € 51.22 лв. | Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | MORE АЙС ФЛОУ |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | К385 |
| COLOUR | НЕСТАНДАРТНА |
| CLICK SYSTEM | 1CLIC2GO PURE + |
| LENGTH | 638.00 мм |
| WIDTH | 330.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.3200 |
| EAN | 4042456001442 |
No documents were found for this product

English 

















