ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL ДЪБ КАБИНУУД K656, 8.00 мм, 32/AC4
Код: 228152
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC4
- ДЕКОР : K656
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Цена М2:
7.69 € 15.04 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.22 М2):
17.07 € 33.39 лв. | Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | ДЪБ КАБИНУУД |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC4 |
| ДЕКОР | K656 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НЕСТАНДАРТНА |
| КЛИК СИСТЕМА | TWIN CLIC |
| ДЪЛЖИНА | 1285.00 мм |
| ШИРИНА | 192.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Не |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.2200 |
| EAN | 4042456309364 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












