ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL ДЪБ КАБИНУУД K656, 8.00 мм, 32/AC4
Code: 228152
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : K656
- THICKNESS : 8.00 мм
Price М2:
7.69 € 15.04 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.22 М2):
17.07 € 33.39 лв. | Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | ДЪБ КАБИНУУД |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | K656 |
| COLOUR | НЕСТАНДАРТНА |
| CLICK SYSTEM | TWIN CLIC |
| LENGTH | 1285.00 мм |
| WIDTH | 192.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | No |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.2200 |
| EAN | 4042456309364 |
No documents were found for this product

English 












