ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONOSTEP ДЪБ БУРМИЛА K636, 8.00 мм, 33/AC5, ФАСКА
Код: 228154


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 33/AC5
- ДЕКОР : K636
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
10.99 €8.24 € 16.12 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.26 М2):
24.83 €18.62 € 36.42 лв. Спести: 25 %
| Марка | KRONOSTEP |
| МОДЕЛ | ДЪБ БУРМИЛА |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 33/AC5 |
| ДЕКОР | K636 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | СВЕТЛА |
| КЛИК СИСТЕМА | 1CLIC2GO PURE + |
| ДЪЛЖИНА | 1288.00 мм |
| ШИРИНА | 195.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.2600 |
| EAN | 5907555426208 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










