ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU БОР ТОРОНТО FS030, 8.00 мм, 31/AC3
Код: 228271




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 31/AC3
- ДЕКОР : FS030
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
9.19 €5.97 € 11.68 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.37 М2):
21.82 €14.18 € 27.73 лв. Спести: 35 %
| Марка | KASTAMONU |
| МОДЕЛ | БОР ТОРОНТО |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 31/AC3 |
| ДЕКОР | FS030 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НЕСТАНДАРТНА |
| КЛИК СИСТЕМА | UNICLICK L2C |
| ДЪЛЖИНА | 1205.00 мм |
| ШИРИНА | 197.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.3740 |
| EAN | 8696681048398 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












