ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU БОР ТОРОНТО FS030, 8.00 мм, 31/AC3
Code: 228271




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 31/AC3
- DECOR : FS030
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
9.19 €5.97 € 11.68 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.37 М2):
21.82 €14.18 € 27.73 лв. Save: 35 %
| Brand | KASTAMONU |
| MODEL | БОР ТОРОНТО |
| CLASS OF USAGE | 31/AC3 |
| DECOR | FS030 |
| COLOUR | НЕСТАНДАРТНА |
| CLICK SYSTEM | UNICLICK L2C |
| LENGTH | 1205.00 мм |
| WIDTH | 197.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | No |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.3740 |
| EAN | 8696681048398 |
No documents were found for this product

English 












