ОТВЕРТКА ПЛОСКА 4X100 ММ SUKI VDE
Код: 468626
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ПЛОСКА
- РАЗМЕР : 4 Х 100ММ
- ШИРИНА НА ВЪРХА : 4.00 мм
- ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА : 100 мм
- ТОКОВА ЗАЩИТА : ДО 1000 V
Доставка:
| Марка | SUKI |
| МОДЕЛ | VDE |
| ТИП | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР | 4 Х 100ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 100 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ | Не |
| ДРЪЖКА | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | ДО 1000 V |
| EAN | 4032526706261 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











