ОТВЕРТКА ПЛОСКА 4X100 ММ SUKI VDE
Code: 468626
In stock
Short Description
- TYPE : ПЛОСКА
- SIZE : 4 Х 100ММ
- SLOT WIDTH : 4.00 мм
- LENGTH SCREWDRIVER : 100 мм
- ISOLATED : ДО 1000 V
Shipping:
| Brand | SUKI |
| MODEL | VDE |
| TYPE | ПЛОСКА |
| SIZE | 4 Х 100ММ |
| SLOT WIDTH | 4.00 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 100 мм |
| TOOL MATERIAL | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP | No |
| HANDLE | 2-COMPONENT |
| ISOLATED | ДО 1000 V |
| EAN | 4032526706261 |
No documents were found for this product

English 











