ОТВЕРТКА ПЛОСКА 4X100 ММ FORCE JN68041
Код: 475745
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ПЛОСКА
- РАЗМЕР : 4 X 100 ММ
- ШИРИНА НА ВЪРХА : 4.00 мм
- ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА : 100 мм
Доставка:
| Марка | FORCE |
| МОДЕЛ | JN68041 |
| ТИП | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР | 4 X 100 ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 100 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА | CR-V СТОМАНА |
| ДРЪЖКА | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.058 kg |
| EAN | 3800755680413 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











