ОТВЕРТКА ПЛОСКА 4X100 ММ FORCE JN68041
Code: 475745
In stock
Short Description
- TYPE : ПЛОСКА
- SIZE : 4 X 100 ММ
- SLOT WIDTH : 4.00 мм
- LENGTH SCREWDRIVER : 100 мм
Shipping:
| Brand | FORCE |
| MODEL | JN68041 |
| TYPE | ПЛОСКА |
| SIZE | 4 X 100 ММ |
| SLOT WIDTH | 4.00 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 100 мм |
| TOOL MATERIAL | CR-V СТОМАНА |
| HANDLE | 2-COMPONENT |
| ISOLATED | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.058 kg |
| EAN | 3800755680413 |
No documents were found for this product

English 











