ОТВЕРТКА ПЛОСКА 2.5Х75 ММ SUKI VDE
Код: 468625
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ПЛОСКА
- РАЗМЕР : 2,5 Х 75MM
- ШИРИНА НА ВЪРХА : 2.50 мм
- ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА : 75 мм
- ТОКОВА ЗАЩИТА : ДО 1000 V
Доставка:
| Марка | SUKI |
| МОДЕЛ | VDE |
| ТИП | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР | 2,5 Х 75MM |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 75 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ | Не |
| ДРЪЖКА | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | ДО 1000 V |
| EAN | 4032526706247 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











