ОТВЕРТКА ПЛОСКА 2.5Х75 ММ SUKI VDE
Code: 468625
In stock
Short Description
- TYPE : ПЛОСКА
- SIZE : 2,5 Х 75MM
- SLOT WIDTH : 2.50 мм
- LENGTH SCREWDRIVER : 75 мм
- ISOLATED : ДО 1000 V
Shipping:
| Brand | SUKI |
| MODEL | VDE |
| TYPE | ПЛОСКА |
| SIZE | 2,5 Х 75MM |
| SLOT WIDTH | 2.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 75 мм |
| TOOL MATERIAL | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP | No |
| HANDLE | 2-COMPONENT |
| ISOLATED | ДО 1000 V |
| EAN | 4032526706247 |
No documents were found for this product

English 











