СМАРТ КРУШКА TP-LINK TAPO L510E 8.7W 806LM
Код: 565899
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
| Марка | TP-LINK |
| МОДЕЛ | TAPO L510E 8.7W 806LM |
| ТИП | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W | 8.7 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A+ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗАДАВАНЕ НА ГРАФИК,ТАЙМЕР |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТИП СВЕТЛИНА | ТОПЛА |
| ДИМИРУЕМА | Да |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700K |
| БРОЙ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА | 1 |
| EAN | 6935364053468 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













