СМАРТ КРУШКА TP-LINK TAPO L510E 8.7W 806LM
Code: 565899
Unavailable online. Check the availability in stores.
| Brand | TP-LINK |
| MODEL | TAPO L510E 8.7W 806LM |
| TYPE | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W | 8.7 W |
| SOCKET | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A+ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗАДАВАНЕ НА ГРАФИК,ТАЙМЕР |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| LIGHT TYPE | ТОПЛА |
| DIMMABLE | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE | 2700K |
| NUMBER OF BULBS IN SET | 1 |
| EAN | 6935364053468 |
No documents were found for this product

English 













