LED СПОТ 12W 4000K ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ МОНТАЖ D-IL
Код: 226274


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 17.89 €10.73 € / 20.99 лв.
Спести: 40 %
| Марка | D-IL |
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 960 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ВИСОЧИНА | 10.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 4.2 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863575 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










