LED СПОТ 12W 4000K ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ МОНТАЖ D-IL
Code: 226274


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 17.89 €10.73 € / 20.99 лв.
Save: 40 %
| Brand | D-IL |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 960 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| HEIGHT | 10.00 см |
| DIAMETER SM | 4.2 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863575 |
No documents were found for this product

English 










