LED ПЕНДЕЛ 15W 4000K ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ МОНТАЖ D-IL
Код: 226278


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 25.56 €15.33 € / 29.98 лв.
Спести: 40 %
| Марка | D-IL |
| МОЩНОСТ W | 15.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1200 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ВИСОЧИНА | 7.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 9.0 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863612 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










