LED ПЕНДЕЛ 15W 4000K ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ МОНТАЖ D-IL
Code: 226278


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 25.56 €15.33 € / 29.98 лв.
Save: 40 %
| Brand | D-IL |
| MAXPOWER-W | 15.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 1200 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| HEIGHT | 7.00 см |
| DIAMETER SM | 9.0 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863612 |
No documents were found for this product

English 










