LED ПЕНДЕЛ 12W 4000K ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ МОНТАЖ D-IL
Код: 226276


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 21.98 €13.18 € / 25.78 лв.
Спести: 40 %
| Марка | D-IL |
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 960 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ВИСОЧИНА | 30.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 4.0 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863599 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










