LED ПЕНДЕЛ 12W 4000K ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ МОНТАЖ D-IL
Code: 226276


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 21.98 €13.18 € / 25.78 лв.
Save: 40 %
| Brand | D-IL |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 960 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| HEIGHT | 30.00 см |
| DIAMETER SM | 4.0 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863599 |
No documents were found for this product

English 










