LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 30W 3CCT 2000LM ЗА РЕЛСОВ МОНТАЖ ЧЕРНО VIVALUX DRAX
Код: 245000
В наличност
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | DRAX |
| МОЩНОСТ W | 30.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2000 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 47.00 см |
| ШИРИНА | 4.50 см |
| ВИСОЧИНА | 3.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234855660 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












