LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 30W 3CCT 2000LM ЗА РЕЛСОВ МОНТАЖ ЧЕРНО VIVALUX DRAX
Code: 245000
In stock
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | DRAX |
| MAXPOWER-W | 30.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 2000 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 47.00 см |
| WIDTH | 4.50 см |
| HEIGHT | 3.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234855660 |
No documents were found for this product

English 












