LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 20W 4000K 1350LM ЗА РЕЛСОВ МОНТАЖ ЧЕРНО VIVALUX CORN
Код: 230529
В наличност
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | CORN |
| МОЩНОСТ W | 20.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1350 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 28.20 см |
| ШИРИНА | 3.30 см |
| ВИСОЧИНА | 6.60 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕЛСОВ МОНТАЖ,4000K |
| EAN | 3800234852577 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












