LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 20W 4000K 1350LM ЗА РЕЛСОВ МОНТАЖ ЧЕРНО VIVALUX CORN
Code: 230529
In stock
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | CORN |
| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 1350 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 28.20 см |
| WIDTH | 3.30 см |
| HEIGHT | 6.60 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕЛСОВ МОНТАЖ,4000K |
| EAN | 3800234852577 |
No documents were found for this product

English 












